#Rafał

Cześć, Witaj, Miło Cię Widzieć, a raczej miło dla Ciebie pisać.

Zastanawiasz się po kiego grzyba tworzę te bazgroły. Trochę by nakarmić swoje ego, zmaterializować moje naście lat doświadczeń w świecie technologii, biznesu i rozwoju osobowego.

Moim głównym celem jest zarażenie ciebie pewnym wirusem. Śmiertelnym mikrobem, który przez kolejne akapity bloga rafalwiegus.eu rozwinie w Tobie głód wiedzy i ciekawości.

Chciałbym na pokładzie mojego bloga zabrać Cię w fascynujący świat cyfrowego świata. Świata, w którym nieograniczona wiedza i możliwości są w zasięgu kliknięcia.

Mógł bym powiedzieć o sobie człowiek renesansu, ale będzie w tym tyle samo prawdy co kłamstwa. Bo to jak my siebie widzymy to jedno, a jak widza nas inni to drugie.

Gdybyś zaptyał sie moich znajomych “kim jest Rafał?” dowiedział byś się, że jeśli masz jakś problem techniczny to zadzwoń do niego. Co kolwiek żarówka, pralka, radio wszystko co może działac i może się popsuć.

Na pewnym etapie mojego życia było to dość frustrujące zaszufladkowanie. Bo w kręgu zainteresowań znalazła się branża IT i tworzenie stron. Co również jest swoistym ograniczeniem, bo ogólnie interesuje mnie wszystko co można zaprogramować.

Największe zwarcie w postrzeganiu mej osoby spowodowało zwrócenie się w strone zarządzania i tworzenia biznesu z elementami inwestycji w waluty i towary.

Szybko się jednak przekonałem, że psychika mojej rodziny i znajomych to naprawdę mocno funkcjonujący mechanizm. Więc doszedłem do wniosku, że dowiedzenie się “jak działa człowiek” będzie kolejnym odpowiednim krokiem w ścieżce poznania świata. Więc pora na psychologie.

Jeszcze nie dowiedziałem się jak działają moi bliscy i czy napewno z nimi wszystko ok. Wiem jednak pisząc te słowa, że to jest dobre miejsce na podzielenie się z Tobą moimi doświadczeniami i informacjami które przez lata kolekcjonuje.

Trochę w tym prawdy jest, że jestem umysłem ścisłym.

Uwielbiam wszelkie struktury i logiczną harmonie, co nie może dziwić, że blog rafalwielgus.eu też będzie taką posiadał.

Jak już wiesz początkowym kręgiem moich zainteresowań była elektronika, komputery od strony hardware i software, dlatego pierwszym blokiem tej publikacji jest moduł który nazwałem #CybreMonday. Tak mam zamiar publikować informację w tej materii co poniedziałek.

Środę pozostawiłem na drugi mój konik jakim jest zarządzanie, marketing zwłaszcza marketing online, a ten blok nie trudno zgadnąć nazwałem #BiznesWetnestay

Jak wiadomo nie stworzysz stołu o dwóch nogach. Tak samo blog Rafała musi mieć trzeci temat.

O rzeczach jak komputery, internet i technologie informacyjne porozmawiamy w poniedziałek. O tworzeniu wartości i biznesie w środę. A zakamarki ludzkiego funkcjonowania zglebimy w bloku #PsycheFriday.

Już się nie mogę doczekać kolejnych wpisów, więc do kolejnego przeczytania 🙂